Kurumsal > Hakkımızda > 

Hakkımızda

AIRPAK firması faaliyetlerine 1956 yılında başlamıştır. Kurulduğu günlerde izolasyon, havalandırma ve toz toplama gibi konularda çalışmalarını yürüten firmamız, 1986 yılından itibaren sadece toz toplama ve talaş depolama sistemleri imalat ve taahhüdüne yoğunlaşarak birçok mühendislik projesini başarıyla tamamlayan bir işletme haline dönüşmüştür.

AIRPAK Havalandırma ve toz toplama sistemleri olarak taahütünü yaptığımız işler, projenin araştırılması, etüt ve tasarımıyla başlar. İşletmeye özgü bir kalite ile tüm çalışmalar en ufak ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlarımız ileri üretim teknolojilerini kullanılarak, fonksiyonel, sağlam ve güvenilir malzeme kalitesi ile  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

AIRPAK Havalandırma ve toz toplama sistemleri olarak proje ve iş oluşum süreçlerinde önceliğimiz insan sağlığıdır. Atölye ve fabrikalarda daha sağlıklı ve iyi çalışma şartları insanların kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlar. Sağlıklı ve mutlu bireyler daha verimli çalışırlar. Daha verimli çalışmaları koşulları ise, çalışmalardan elde edilen karın artması demektir.

AIRPAK Havalandırma ve toz toplama sistemleri olarak üretimin her alanında kaliteli ürünler ve faydalı çözümler üreterek, firmanız ve çalışanlarınız için daha sağlıklı koşullar oluşturmaya devam edeceğiz.