Corporate > About Us > 

About Us

 Airpak havalandırma faaliyetlerine 1956 yılında başlamıştır, ilk kurulduğu günlerde izolasyon ve havalandırma hizmetleri ile çalışmaları yürüten firmamız 1986 yılından itibaren toz ve talaş filtreleri imalat ve taahhüdüne başlayarak birçok mühendislik projesini başarıyla tamamlayan bir işletme haline dönüşmüştür.

Airpak Havalandırma olarak taahütünü yaptığımız işler, projenin araştırma, etüt ve tasarımıyla başlar, işletmeye özgü bir kalite ile tüm çalışmalar en ufak ayrıntısına kadar araştırılarak gerçekleştirilir. Tasarımlar; ileri üretim teknolojileri kullanılarak, fonksiyonel, sağlam ve güvenilir malzeme kalitesi ile  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Airpak Havalandırma olarak proje ve iş oluşum süreçlerinde önceliğimiz insan sağlığıdır. Atölye ve fabrikalarda daha sağlıklı ve iyi çalışma şartları insanların kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlar ve hepimiz biliyoruz ki, morali iyi olan bireyler çok daha verimli çalışırlar. Hem daha az hasta olmaları, hem de daha verimli çalışmaları sağlanmış olur. Bu da çalışmalardan elde edilen karın artması demektir.

Endüstriyel olarak Mobilya ,ilaç ,otomotiv ,tekstil ,kimya ve gıda sanayilerini endüstriyel toz toplama sistemleri inşa ederek, firmanız ve çalışanlarınız için daha sağlıklı koşullar oluşturmaya devam edeceğiz.